Fortnite Dansları Nereden Geliyor?

fortnite danslari nereden geliyor

Dünyayı Kurtar ya da Battle Royale modlarını barındırmakta olan Fortnite oyunu, PUGB gibi dünyada milyonlarca kitleyi kendi üzerinde barındırarak durdurak bilmeyen bir heyecanı barındırıyor. Aynı zamanda oyun içerisinde yapılabilen çeşitli dans figürleri de oyunun farklı bir alanında ilgi duyulmasını sağlamıştır. Özellikle Fortnite dansları nereden geliyor diye merak edenler için gerçek hayattan çokta fazla koymamak yerinde olacaktır. Ayrıca sitemizden Fortnite Bilgisayar Gereksinimleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ve ayrıca eğer sende bu tür oyunlara ilgiliysen ve yetenekli olduğunu düşünüyorsan, mutlaka Fortnite oyna ve kazan!

Fortnite Danslarının İlham Alındığı Modeller

Fortnite oyun içerisinde rekabeti yumuşatan ve bazı rakiplerin dans ederek kandırılıp diğer oyuncu da dans etmeye başladığı sırada, ilk dans eden kişi bünyesinde vurulan oyuncularda olmuştur. Yine de doğrudan Fortnite dansları için nerelerden ilham edildiğine baktığımızda ve bu dansların neler olduğunu incelediğimizde;

  • Belirli hareket koordinesi ile Robot
  • Yerde ön göğüslerin aşağıda olduğu ve kıvrımlı bir şekilde hareket edildiği Worm
  • Güzel bir dans hareketlerini barındıran Fresh
  • Yine farklı hareketleri olan ve kendine özgü Elektro Shuffle
  • Bel kıvrımı ve kolların uyumu ile yapılan Floss
  • Daha çok zenci tarzı olan IDK LOL
  • Nusret’in meşhur tuz dökme hareketi

Bu dans modellerine örnektir. Her bir oyun dansını karakterinize özgü bir şekilde seçebilir ve rakiplerinize bunu gerçekleştirebilirsiniz. Keyifli dakikaları geçirmek isteyenler adına Fortnite dans etmek için gerekli ayarlamaları yaparak, belirli kombinasyonlar ile birlikte oyun içerisinde dans edebilirsiniz.

Yeni Dans Modelleri ve Farklı Etkiler

Sürekli olarak yapılan güncellemeler, oyunda yepyeni dans seçeneklerinin bulunmasını sağlıyor. Böylece daha farklı tarzlar üzerinde kurulu olan dansları Fortnite karakteriniz üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca rakibiniz ile alay etmek ya da takım arkadaşlarınıza hava atmak içinde dans özelliğini kullanarak oyun içerisinde güzel bir etkiyi barındırmanız da mümkündür.

Genelde Fortnite gerçekçilik üzerine yoğunlaşan ve karakterlerin daha da özelleştirebildiği bir oyun yapısına odaklanmaktadır. Özellikle de PUBG gibi bir rakibi olmasından dolayı, kullanıcılarına farklı oyun içi özellikleri sağladığını görebilmekteyiz.

İnşaat yapabilme ya da kullanılan grafiklerin farklı oluşu ile Battle Royale modunun kullanılması, bu rekabetin örneklerini oluşturmaktadır. Fortnite dansları nereden geliyor için belirli olan ve herkesin genelde akıllarında kalan dans-hareket figürlerinin kullanıldığını söylemek mümkündür.