Fortnite İpuçları

fortnite ipuclari

Epic Games bünyesinde geliştirilen Fortnite oyunu, ülkemiz ve dünya üzerinde yoğun bir popülerliğe sahiptir. Pek çok platform üzerinden oynayabileceğiniz Fortnite, yeni başlayanlar için bir dizi önemli ayrıntıları da barındırır. Eğer ki Fortnite ipuçları detaylarına dikkat ederseniz, oyunu daha hızlı öğrenebilir ve hatalardan da o kadar kurtulabilirsiniz. Fakat usta olmak ve etkili öldürme başarısı için mutlaka oyuna hakim olabilmek gerekiyor. Ayrıca sitemizden Fortnite Dansları Nereden Geliyor? gibi konular hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ve ayrıca eğer sende bir oyun sever ve oyun hayranıysan, mutlaka Fortnite oyna ve dene!

Fortnite İpuçlarını Neler Oluşturuyor?

Hayatta kalabilmek için bir  takım becerilere sahip olmayı unutmayın. Bir kişiyi öldürebilirsiniz fakat ya siz onu öldürdüğünüzde başka birinin avı olursanız… İşte bu yüzden dikkat en önemli husustur. Fortnite yeni başlayanlar için;

Tuş Ayarları: Mutlaka tuş ayarlarını kontrol edin ve incelemelerinizi öncelikle yapın. Bu yüzden eğilme, kalkma, koşma gibi sürekli kullanılacak eylemlerin ayarlarını kendinize göre ayarlayın.

Ekran Ayarları: FPS sıkıntısını yaşamamak adına, bilgisayarınızın donanımlarına göre ayarlama yapın. İnternetin çektiğinden ve olduğundan da emin olun. Yüksek FPS alınması, rakiplerinizin sizden üstünleşmesi anlamına gelecektir.

Silah Seçenekleri: Oyunda pek çok silah bulunur ve bunlar arasında yakın, orta ve uzak menzilli silahlar vardır. Burada kendinize göre bir silah seçmeli ve kendinizi en iyi şekilde iyi hissettiren silahlara odaklanmalısınız. Ayrıca silahın genel kişiliğini tanımanız, daha iyi bir çatışma olanağını sizler adına verecektir.

Haritada Nereye Atlamalı?: Harita üzerinde eğer ki kendinize güveniyorsanız, kalabalık alan ya da şehirlere atlayabilirsiniz. Fakat unutmayın ki 100 oyuncu size atlıyor, tek, ikili ya da tam ekip belirli bölgelere atlamaktadır. Eğer ki oyunu öğrenmek ve kendinizi keşfetmek istiyorsanız, uzak ve kör noktalara atlayabilirsiniz. Yalnız kalmak için uçağın gitmekte olduğu yönün tersi ya da uzak köşeleri olmalıdır. Fortnite hayatta kalmak ve oyunu öğrenmek açısından önemlidir.

Hızlı Şekilde Düşebilmek: Bunun için paraşüt açılma aşamasına kadar hızlı inmeye odaklanın. Eğer ineceğiniz yer yakın ise doğrudan yere doğru kendinizi gömün. Çok uzak bir köşeye atlıyorsanız bile yine hızınızı çok düşürmeden atlama odaklı olmalısınız. Unutmayın ilk inen her zaman avantajlıdır.

Fortnite ipuçları noktasında her zaman az insanla çatışmaya gayret edin ve herkesi öldürmeye çalışmayın. Hayatta kalmak önemli. Bu yüzden yerinizi çok fazla belli etmeden taktiksel ve uzaklarda olmanız gerekiyor. Ayrıca halkanın çok uç sınırlarından gitmeniz ve sürekli kaçmanız, başkalarının tuzağına düşmenize neden olabilir.