Fortnite Mı Pubg Mı Daha İyi?

fortnite mi pubg mi daha iyi

Fornite mı pubg mı karşılaştırması yapılacak olursa ikisini ayıran özelliklerden başlamakta fayda bulunmaktadır. Fornite daha çok genç ergenlerin zevkine ve bakış açısına uygundur, daha doğru tabir ile daha ziyade çizgi film formatın üzerine kurulu bir oyundur. Ancak pugb da görüntü kalitesi daha ileri seviyedir ve çözünürlüğü grafikleri daha iyidir. Fortnite mi Pubg mı daha iyi sorusu bu iki oyun arasında kararsız kalan kişiler tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Her açıdan incelendiği zaman oyunların artı ve eksi yönleri daha net ortaya çıkmaktadır. Ayrıca sitemizden Fortnite Karakter Modelleri gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. İndir, Fortnite oyna ve kararını ver!

Oyunların Niteliği Hakkında Karşılaştırma

Ücret Bilgilendirmesi: Fortnite ücretsiz oynanabilen bir oyundur. Pubg ise para karşılığı oynanabilen bir oyun olarak piyasada yerini almaktadır. Eğlence bakımından her iki oyunda oynayıcılarını tatmin ettiği söylenebilir. Oyun içerisindeki materyaller ve silahlar üzerinden değerlendirme yapılacak olursa pubgda daha gerçekçi ve kullanışı silahlarla karşılaşılmaktadır. Bu nedenle Fortnite mi Pubg mı daha iyi sorusuna cevap olarak pugb bir adım daha önde görülüyor.

Yaş Sınırı: Fortnite da yaş sınırı 12 olmakla beraber pubg da ise oyun kapsamında bulunan şiddet öğelerinden dolayı 18 yaş üzerinde kullanıcıların değerlendirmesine sunulması daha doğru olacaktır.

Hangi Cihazlarda Oynanabilir: Her iki oyunun da muhakkak görsel unsurları sorunsuz olan cihazlarda uygulamaya alınması gerekmektedir. Bu oyunlarda ekran kartının niteliği arttıkça oyundan alınacak zevk de aynı oranda artış gösterecektir.

Pugb Oyun Kuralları ve Oyunun Alt Yapısı Hakkında İnceleme

Fortnite mi Pubg mı daha iyi sorusunun yanıtını verirken yaş ortalaması yükseldikçe Pubg oyun dalına olan ilginin de bir kademe daha artış gösterdiği görülmektedir. Bu oyun dalı ile alakalı dikkate alınması gereken temel detaylar;

  • Oyuncularına daha organize bir oyun imkanını sunan bu sistemde kişilerin görüntü konusunda gerçekliğe oldukça yakın olan bir yapıdan faydalanacakları görülmektedir.
  • Oyun satın alındıktan sonra aynı işletim sistemlerine gelen güncellemeler gibi oyuna da güncelleme gelmektedir. Bu şekilde sürekli geliştirilen bir oyundan faydalanma imkanı oyunculara sunulmaktadır.
  • Oyun multiplayer şekilde oynandığı için heyecan seviyesinin diğer oyun türlerine göre daha üst seviyede olduğu da belirtilmelidir.

Bu nitelikler sayesinde Pubg daha iyi olarak nitelendirilebilmektedir.