Fortnite Nereden İndirebilirim?

fortnite nereden indirebilirim

Genel anlamda PUBG ile benzetilen fakat birbirilerden çeşitli farklılıkları bulunan bir oyun olarak karşımıza çıkar. Fortnite nereden indirebilirim için birkaç yol bulunmaktadır. Bu yolları bilgisayarlarınızın işletim sistemlerine göre indirebilme olanağınız yer alır. Böylece Fortnite oyununu indirerek, milyonlarca aktif oyuncusu bulunan oyuna sizde dahil olabilirsiniz. Ayrıca sitemizden Fortnite Mı Pubg Mı Daha İyi? gibi konular hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Bilgisayarına indir, Fortnite oyna ve eğlen!

Fortnite’ı indirme seçenekleri arasında;

  • com sitesine giriş yaparak, oyunu doğrudan ücretsiz bir şekilde indirme olanağınız bulunuyor.
  • Microsoft üzerinden yine ücretsiz olarak Fortnite Battle Royale indirilebilir.
  • Play Station 4 üzerinde oynamak isteyenler için ise PlayStation Store ile indirme seçeneği de düzenlenmiştir
  • Aynı zamanda İOS içinde indirme işlemlerini yine Epicgames.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz (iPhone 5S, 6, 6Plus, iPad Air, Mini 2 ve Mini 3 ile iPod Touch desteklenmemektedir)

Aynı zamanda çeşitli paketlerini satın alabilirsiniz. Bu yüzden Fortnite nereden indirebilirim diyorsanız yukarıdaki platformlar bunun için size olanak vermektedir. Sizde ücretsiz bir indirme işlemi yaptıktan sonra heyecan dolu savaşlara katılabilirsiniz.

Fortnite Paralı Olan Paketler

Eğer Fortnite Battle Royale oynamak istemiyorsanız, bunun için indirebileceğiniz farklı kurucu paketleri de bulunmaktadır. Bu paketler arasında

  • Fortnite Standtdart Kurucu Paketi
  • Fortnite Deluxe Kurucu Paketi

yer alır. Her ikisi içerisinde elde edilebilecek seçenekler fazladır ve size geniş bir dünyaya hazırlayan sürprizlerle dolu olmaktadır.

Oyunun Satışı ve İndirilecek Yerler

Temelde Fortnite kendi yazılım sistemi üzerinden indirilmesini sağlamaktadır. Bunun için ise pek çok sürümü sunmasının yanı sıra Battle Royal modu ise herhangi bir ücret ödemeden indirilme olanağına sahiptir. Bu nedenle Fortnite indirme işlemlerinizi gerçekleştirebilmek istiyorsanız izlemeniz gereken yol epicgames.com sitesi üzerinden Fortnite’ı seçmek olacaktır.

Sizler için Pc dahil olmak üzere, Playstation 4, Xbox One ve Mac üzerinden erişim olanakları sunulur. Aynı zamanda İOS içinde hazırlanması, çok daha geniş bir oyuncu kitlesine ulaşmasını sağlamıştır. Böylece oyunun tercih edilen modunu ücretsiz bir şekilde indirerek milyonlarca oyuncuya karşı hünerlerinizi gösterebilirsiniz. Fortnite nasıl indirilir için genel izlenebilecek adımlar bunlardır. Temelde Steam üzerinden indirme özelliğinin olmadığını da eklemek mümkündür.