Fortnite Oynamak İçin İnternet Zorunlu Mu?

fortnite oynamak icin internet zorunlu mu

Fortnite birden fazla oyunculu düşünmeye yönelik oynanan bir savaş oyunudur. Bu oyun arkadaşlar arasında keyifli vakit geçirmek için tavsiye edilen oyunlardandır. Forumlarda çokça sorulan Fortnite oynamak için internet zorunlu mu sorusunun yanıtı ise evet olarak alınmaktadır. Bu oyunda 100 oyuncuya kadar giriş yapılabilir ve 50 vs 50 savaşmak mümkündür. Sizde evinize yada ofinsinize internet bağlatarak Fortnite oyna ve eğlen!

Oyun Kuralları

Bu oyunun kuralları basit olmakla beraber sadece karakterini geliştirip savaş alanında en son kendisinin kalmasını sağlamaktır. Oyunun kurallarının ihlal edilmesi durumunda zaten ekranda uyarılar karşınıza çıkacaktır. Bu sebep ile başlangıçta oyun kuralları hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler bile zaman içerisinde kullanımı oldukça pratik olan bu oyunu öğrenebilir.

Oyun Hakkında Detaylı İnceleme

Oyundaki karakterler birbirine savaş açabilir ve hatta 100 oyuncuya kadar karşılıklı savaş açılabilmektedir. Ayrıca zaman zaman yeni gelen güncellemeler ile savaş alanında 50 vs 50 savaşlar yapılabilmektedir. Oyun içerisinde başlangıçta her oyuncuya kazma denilen alet verilir ve bu karakteri geliştirerek elinizdeki silahın daha da güçlendirilmesi gerekir.

Sistem Gereksinimleri:  Oyun için bilgisayar gereksinimleri ise en çok kullanılmakta olan Windows serisinin 7/8/10 olması, ekran kartı olarak Intel HD grapichs 4000, işlemci olarak intel core i3, depolama alanı olarak en az 18GB ve ram olarak en az 8GB gereksinimi duyulmaktadır. Bu gereksinimlerin yerine getirilmemesi durumunda oyunda kopmalar ve donmalar meydana gelebilmektedir. Monster adı da verilen oyun bilgisayarlarında bu oyun dalının çok daha verimli bir biçimde oynanması mümkündür.

Yaş Sınırı: Fortnite oyununun yaş sınırı 12dir ve bu yaş altındaki insanlar için zararlı öğeler barındırabilir. Yaş sınırı konusunda geçerli olan kurallara uyulmaması durumunda pedagojik sorunlar meydana gelebilmektedir. detaylar : https://www.youtube.com/user/epicfortnite

Oyun Hakkında Yapılan Yorumlar

Fortnite oynamak için internet zorunlu mu sorusu araştırılırken bu oyun hakkında yapılan yorumlar da incelenebilir.

  • Kullanıcıların oyun hakkında oldukça olumlu yanıtlar verdikleri belirtilmelidir.
  • Özellikle oyunun sürekli olarak grafik yönünden geliştirilmesi oyuncuların görüntü bakımından daha keyifli bir biçimde işlem gerçekleştirmesini mümkün kılmaktadır.
  • Oyun kapsamında kişilerin etkileşim kurulması da olumlu yorumlar alan noktalardandır.

Sosyal medyada ve forumlarda bu oyun dalında nasıl başarılı olunacağına dair de farklı bilgiler verilebilmektedir.